СВІТ ДЕРЕВ’ЯНИХ ВИРОБІВ
Деревообробне підприємство ТОАНІС

Лаки та клеї

Лаки BONA

Компанія Bona Industrial Coatings постачає покриття із ультра фіолетовим захистом для найкращих виробників дерев’яних підлог в світі.
Продукти які пропонує Вona характеризуються найкращою адгезією та найвищим ступерем стійкості до пошкоджень та зносу напротязі всього терміну експлуатації.

Високоякісні, екологічно чисті,однокомпонентні та двокомпонентні водні паркетні лаки, шпаклівки, клеї

Лазурні лаки для дерева на водній основі IMPRANAL (ЧЕХІЯ)


IMPRANAL PROFI.     Стійкий лазурний лак для дерева

Стійкий лазурний лак для дерева на водній основі IMPRANAL PROFI призначений для лакування всіх зовнішніх та внутрішніх дерев’яних поверхонь, таких як оздоблення балконів та фасадів, альтанок, садових меблів, вікон, дверей та ін.
IMPRANAL PROFI ідеально підходить для промислового застосування на всіх дерев’яних поверхнях. Самостійно не придатний для покриття прохідних зон (для прохідних зон в інтер’єрах, як фінішний шар, рекомендуємо будь-який з поліуретанових лаків INDULAK). Захищає дерево від атмосферного впливу та старіння. Допускається використання в приміщеннях з високими гігієнічними вимогами, таких як їдальніі, школи, лікарні і т.д. Допускається випадковий контакт з продуктами харчування, але матеріал не призначений для цього.
Витрати: 10 – 14 м2/л – при одноразовому нанесенні.
Відтінки: прозорий без UV фільтра, прозорий з UV фільтрoм, дуб, античний дуб, горіх, тік, каштан, золотий дуб, махагон, полісандр, пінія, ебенове дерево, вишня (прозорий, без UV фильтра, не можна самостійно використовувати зовні).


IMPRANAL.    Лазурний лак для дерева

Лазурний лак для дерева на водній основі IMPRANAL призначений для лакування всіх зовнішніх та внутрішніх дерев’яних поверхонь, таких як оздоблення балконів та фасадів, альтанок, садових меблів, вікон, дверей. Непридатний для самостійного використання в зонах з підвищеним експлуатаційним навантаженням (для таких зон в інтер’єрах, для фінішної обробки, рекомендуємо якийсь з поліуретанових лаків INDULAK). Також може використовуватися як початкове покриття під стійкий лазурний лак IMPRANAL PROFI. Захищає дерево від атмосферного впливу та старіння. Допускається використання в приміщеннях з високими гігієнічними вимогами, таких як їдальні, школи, лікарні і т.д. Допускається випадковий контакт з продуктами харчування, але матеріал не призначений для цього.                                                                                        
Витрати: 12 – 16 м2/л – при одноразовому нанесенні.
Відтінки: дуб, античний дуб, горіх, тік, каштан, золотой дуб, махагон, полісандр, пінія, вишня, прозорий (прозорий не містить ультрафіолетовий фільтр, тому його не можна самостійно використовувати зовні).Клей ANSERCOLL

ANSERCOLL клей для паркету однокомпонентний, зроблений на базі каучуково - бутадієнових смол з додаванням каніфолі та екологічного аптечного бензину Shellsol. Використовується також для приклеювання пробки, мінеральної вати, полістиролу, текстилю. Продукт не містить толуолу після затвердіння продукт абсолютно безпечний для людини і навколишнього середовища. Готовність до використання підлог через 72 години.
ЗАСОБИ ЗАХИТСУ ДЕРЕВИНИ (АНТИСЕПТИКИ)

Для нової (неураженої) деревини

LIGNOFIX STABIL.     Антисептик для захисту деревини ззовні будівлі

Антисептик Lignofix Stabil, концентрат, призначений для захисту деревини від всіх видів біологічного ураження. Діючі речовини засобу не вимиваються дощовою водою – ідеальний вибір для деревини, що експлуатується ззовні, а також для деревини, доступ до якої буде ускладнений в процесі експлуатації.
Термін захисту: всередині будівлі – на весь час експлуатації будівлі, ззовні – мінімум 10 років.
Витрати: 1 кг концентрату розводиться водою в співвідношенні 1:9, отриманого розчину (10 кг) достатньо для обробки поверхні деревини площею до 50 м2.

LIGNOFIX E-Profi.     Антисептик для захисту деревини всередині будівлі

Антисептик Lignofix E-Profi, концентрат, призначений для захисту деревини, що експлуатується під дахом. Безбарвна модифікація антисептика не змінює колір деревини, зелена та коричнева модифікації використовуються для контролю покриття. Оброблена деревина абсолютно безпечна при контакті та не випаровує небезпечних речовин.
Термін захисту: всередині будівлі – на весь час експлуатації будівлі, ззовні – мінімум 10 років.
Витрати: 1 кг концентрату розводиться водою в співвідношенні 1:9, отриманого розчину (10 кг) достатньо для обробки поверхні деревини площею до 50 м2.

LIGNOFIX P.     Антисептик для захисту деревини дахових конструкцій

Антисептик Lignofix P, концентрат, призначений для захисту деревини, що експлуатується під дахом. Зелена та коричнева модифікації використовуються для контролю покриття. Оброблена деревина абсолютно безпечна при контакті та не випаровує небезпечних речовин.
Термін захисту: всередині будівлі – на весь час експлуатації будівлі, ззовні – мінімум 10 років.
Витрати: 1 кг концентрату розводиться водою в співвідношенні 1:9, отриманого розчину (10 кг) достатньо для обробки поверхні деревини площею до 50 м2.Для ліквідації уражень та профілактичного захисту

LIGNOFIX ТОP.     Антисептик для ліквідації уражень та захисту деревини ззовні будівлі

Антисептик Lignofix TOP, концентрат, призначений для ліквідації уражень деревини дереворуйнівними комахами та профілактичного захисту деревини від всіх видів біологічного ураження. Діючі речовини засобу не вимиваються дощовою водою – ідеальний вибір для деревини, що експлуатується ззовні. Оброблена деревина абсолютно безпечна при контакті та не випаровує небезпечних речовин.
Термін захисту: всередині будівлі – на весь час експлуатації будівлі, ззовні – мінімум 10 років.
Витрати: 1 кг концентрату розводиться водою або спиртом в співвідношенні 1:19, отриманого розчину (20 кг) достатньо для обробки поверхні деревини площею до 100 м2.

LIGNOFIX ТОP-Profi.    Антисептик для ліквідації уражень та захисту деревини ззовні будівлі

Антисептик Lignofix TOP-Profi, концентрат, призначений для ліквідації уражень деревини дереворуйнівними комахами та профілактичного захисту деревини від всіх видів біологічного ураження. Діючі речовини засобу не вимиваються дощовою водою – ідеальний вибір для деревини, що експлуатується ззовні. Оброблена деревина абсолютно безпечна при контакті та не випаровує небезпечних речовин.
Термін захисту: всередині будівлі – на весь час експлуатації будівлі, ззовні – мінімум 10 років.
Витрати: 1 кг концентрату розводиться водою або спиртом в співвідношенні 1:4, отриманого розчину (5 кг) достатньо для обробки поверхні деревини площею до 25 м2.

LIGNOFIX І-Profi (концентрат).     Антисептик для ліквідації уражень та захисту деревини

Антисептик Lignofix I-Profi (концентрат) призначений для ліквідації уражень деревини дереворуйнівними комахами та профілактичного захисту деревини від подальшого ураження дереворуйнівними комахами.  Оброблена деревина абсолютно безпечна при контакті та не випаровує небезпечних речовин.
Термін захисту: всередині будівлі – на весь час експлуатації будівлі, ззовні – мінімум 10 років.
Витрати: 1 кг концентрату розводиться водою або спиртом в співвідношенні 1:4, отриманого розчину (5 кг) достатньо для обробки поверхні деревини площею до 30 м2.ТАРА :  0,5кг; 1кг; 5кг
КОЛЬОРИ: безбарвний, зелений, коричневий
На Головну