СВІТ ДЕРЕВ’ЯНИХ ВИРОБІВ
Деревообробне підприємство ТОАНІС

Коркова підлога та настінний корок

Коркова підлога WICANDERS

Надзвичайно зручний,природній матеріал, який надасть Вашому інтер'єру оригінальність та по-справжньому неповторний стиль. Коркова підлога - це поєднання оригінального з екологічним.

Характеристика:
Кольорова гама- відрізняється теплими відтінками, які доповнять будь-який стиль Вашого інтер’єру.
Текстура - різноманітна від дрібнозернистої до пластинчастої, що нагадує мармур.

Гармонійно поєднується з каменем, деревом, плиткою, металом, склом.

Два види коркової підлоги:
Плаваюча - складається замковим з'єднанням або приклеюванням стиків. Дуже зручний вид підлоги, завдяки швидкому монтажу та ідентично демонтажу (у випадку зміни житла, офісу).

Клеєва- являє собою панелі з клеєвою основою. Монтується за допомогою спеціального контактного клею велюровим валиком або зубчастим шпателем. Основу становить пресований корок, покритий з лицевого боку декоративним корковим шпоном, і захисним шаром прозорого полівінілу, керамолаком, лаком PU.

Пропонуємо Вам 4 колекції коркової підлоги фірми WICANDERS

Колекція IDENTITY

Колекція NEW COLLECTION

Колекція ORIGINAL

Колекція PERSONALITY

Настінний корок WICANDERS

На відміну від інших відомих настінних покриттів, що виконують єдину функцію - декор стін в приміщенні, настінні покриття на основі натуральної пробки, крім унікальної природної краси, екологічно бездоганні і захищають приміщення від різного роду шкідливих впливів.

Стіни, оброблені натуральною пробкою, надійно захистять дитячу від вогкості, холоду, шуму, негативних випромінювань, знизять ризик виникнення у дітей алергічних захворювань і, як наслідок, астми; настінні покриття з пробки не вбирають запахів, на них не сідає пил і кіптява, що робить їх незамінними на кухні, їдальні.

Завдяки унікальним властивостям, покриття бажане в коридорі і в холі. У спальні, обробленою настінними покриттями на основі натуральної пробки, Ви будете надійно захищені від шуму. Антистатичні властивості покриттів дозволять знизити шкідливий вплив випромінювань Вашого комп'ютера в кабінеті або офісі. Настінні покриття можуть використовуватися фрагментарно, що робить їх доступними для людей з різним рівнем доходів. Коркові матеріали скрізь знаходять собі місце. Часта проблема ванних - цвіль, для пробки не страшна. Стіни не відволожуються від конденсату, вони завжди теплі і гладкі на дотик. Коркові покриття не вбирають і не зберігають запахи навіть від сигарного диму.

Пропонуємо Вам 2 колекції настінного корку фірми WICANDERS

Колекція ROOTS

Колекція AMBIANCE

На Головну